Výsadba interierové zeleně

V posledních letech můžeme pozorovat vzrůstající vášeň pro výsadbu rostlin v interiéru.

Rostliny ve vnitřních prostorech jsou nyní jedním z hlavních trendů při zařizování kanceláří, hotelů, bank, nebo soukromých domů.

Stávají se skutečným bytovým doplňkem, schopným harmonizovat jakékoliv prostředí svým nekonečným množstvím tvarů, barev a velikostí. Šíří kolem sebe pozitivní energii a snižují stres. Vždyť také proto tolik z nás miluje odpočinek v přírodě.

Kromě zkrášlení a oživení prostor jsou ale také přírodními filtry a jejich přítomnost přináší velké výhody.

Obohacují naše okolí kyslíkem a výrazně snižují výskyt škodlivých látek, prachu a hluku. To činí náš život příjemnějším a zdravějším.

Návrh interierové zeleně

Ať už zvažujete tuto možnost poprvé nebo chcete obnovit stávající zeleň, můžeme vám vytvořit návrh osázení interiéru pokojovými rostlinami.

Vezmeme v úvahu atmosféru vašeho domova nebo kanceláře. Zohledníme osvětlení, provoz, teplotu, prostor a styl zařízení místnosti.

Výsledky naší práce budou nejvyšší kvality. Máme velký výběr aklimatizovaných rostlin a sortiment krásných nádob pro pěstování mnoha tvarů, velikostí a druhů materiálů, které vyhoví vašemu prostoru, rozpočtu a přáním.

Jakmile si vyberete rostliny a kontejnery, začíná práce na instalaci. Rostliny projdou kontrolou, abychom měli jistotu, že jsou ve špičkovém stavu, do kontejnerů přidáme živiny a rostliny uspořádáme podle návrhu.

Hydroponické pěstování

Moderním a hygienickým způsobem pěstování rostlin je hydroponie. Květiny jsou zasazené v jílovém granulátu - keramzitu. Výživa se dodává se zálivkou, nebo je přímo pod kořeny vloženo iontové hnojivo.

Nabízíme také služby interiérové údržby rostlin, abychom zajistili, že vaše rostliny budou vypadat co nejlépe dlouho po instalaci.

Kontaktujte nás