Reference

Firma Hodnocení naší práce Originální dopis
Simona Boudová
říjen 2023
"Chtěla bych Vám i Vašim spolupracovníkům, poděkovat za realizaci nového kobercového trávníku i likvidaci starého. Na ploše 140m bylo práce dost, hlavně s odstraněním starého porostu..."
Ing. Bc. Ivana Vadovičová
září 2023
"Děkuji za realizaci nádherné okrasné zahrady pro BD Čápkova 41 ve vnitrobloku. Proměnili jste kus neutěšeného prostoru v zelenou oázu a vdechli mu nový smysl. Velmi se z toho těším a ještě jednou děkuji..."
ASHBORNE GAMES
srpen 2023
"Firma Melounová, s.r.o. prováděla kompletní revitalizaci a údržbu pokojových květin v našich firemních prostorech. Jednalo se zejména o přesázení velkoobjemových květináčů do nového substrátu. Spolupráce s firmou byla bezproblémová, již v průběhu poptávky a stanovení ceny bylo jednání rychlé, konstruktivní a bezproblémové..."
Ilona Arientová
červen 2023
"Dobrý den, paní Melounová,
ráda bych Vám a všem Vašim spolupracovníkům (opravdu do jednoho), touto cestou poděkovala za krásnou zahradu. Vzhledem k tomu, že se mi tu již pár zahradnických firem vystřídalo, myslím, že mohu vše zhodnotit zcela objektivně..."
J.
duben 2023
"Dobrý den, Velmi děkujeme za dosadbu mladého habrového a bobkovišňového živého plotu jako rozšíření existující vzrostlé městské zeleně v soukromé správě. Akce proběhla jasně, rychle, čistě, v klidu a úspěšně..."
Ruttkayovi
únor 2023
"Děkujeme Vám za odvedenou práci na našem přes deset let zarostlém pozemku. Oceňujeme rychlou a bezproblémovou komunikaci, Váš odhad na časovou náročnost byl přesný, vše proběhlo podle plánu a rychle. ... "
Veronika Mavrogiannopoulou Lapšanská
únor 2023
"Dobrý den, paní Melounová,
dnes tu byl od Vás pán a chci moc poděkovat, byl moc milý, skvěle jsme se domluvili i uklidil. Děkujeme moc. "
Kozderová
listopad 2022
"Chtěla bych touto cestou moc poděkovat pí. Melounové a celému kolektivu za vytvoření kordonu k jabloním a ostříhání cypřiše. Byla jsem velice spokojená s ochotou, vstřícností, příjemným vystupováním, perfektně odvedenou prací a super cenou. "
Inka Findeis
únor 2022
"Potřebovala jsem ostříhání a prořezání ovocných stromu u naší chaty. Na doporučení kamaráda jsem si vybrala práci u vaší firmy. Byla jsem naprosto spokojená. Velice seriózní jednání, super cena a špičková kvalita práce ..."
Čvančarovi
únor 2022
"Děkujeme za úpravu vnitroblokové zahrádky. Přerostlé stromy jste hezky vytvarovali, a také milé překvapení, že jste po sobě řádně uklidili. Děkujeme a rádi se na vás opětovně obrátíme."
Vladimíra a Josef Kvasničkovi
únor 2022
"Moc Vám děkujeme za provedení ořezání stromů a tím zkrášlení naší zahrady. Přístup Vašich kolegů již od prvotní prohlídky k zaslání cenové nabídky až po provedení samotného řezu stromů ..."
Anna Škrhová
2021
"Chtěla bych poděkovat všem, kdo realizoval na chalupě skalník a prořezával stromy, zvlášť paní Melounové za její rady a profesionální přístup k práci."
Eva Výrubková
2021
"Chtěla bych vyjádřit velkou spokojenost s provedením vertikutace trávníku ve vnitrobloku SVJ Rudišova 14 a Sedlákova 24, 26, 28 a 30 v Brně."
Alena Tomková
2021
"Předně jsem spokojená s personálem v čele s p. Melounovou za jejich kladný přístup v komunikaci a pak v samém provedení všech prací, které jsem požadovala."
Mgr. Alena Göőzová
2020
"Vážená paní Melounová,
dovolte nám, abychom vyjádřili poděkování za realizaci přírodní zahrady na naší Základní a Mateřské škole Brno, Pastviny 70, p. o."
Ing. Antonín Pohlídal
listopad 2019
"Dobrý den, paní Melounová,
chtěl bych vám poděkovat za realizaci živého plotu (pyracantha) a výsadbu trávníku. Byl jsem se na to podívat a vypadá to moc pěkně. Vaše firma odvedla dobrou práci - děkuji!"
J. Skálová
červenec 2019
"Vážená paní Melounová !
Chci Vám poděkovat za dodané zboží výborné kvality."
MORÁVKA CENTRUM, a.s.
leden 2019
"Firma MELOUNOVÁ, s.r.o., má odpovědný přístup ke svěřenecké práci a je pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem..."
Eva Vymazalová
leden 2019
"Tato firma u nás dlouhodobě pečuje 1x měsíčně o květiny v kancelářích, včetně dodání hnojiv a pravidelného hnojení, řezů, v případě potřeby propletí a odstranění suchých listů, koupení a zasazení nových rostlin, obstarání květináčů."
LRB s.r.o.
leden 2019
"S kvalitou prováděných prací jsme spokojeni. Firma MELOUNOVÁ, s.r.o., má odpovědný přístup ke svěřené práci a je pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem."
Muzeum Brněnska
březen 2017
"Součástí služby, dodávky bylo rizikové kácení dvou javorů stromolezeckou technikou, s následnou likvidací odpadu a frézováním pařezů. Též byla provedena náhradní výsadba vzrostlých stromů."
Petra Fránková
"S provedenými a prováděnými pracemi, cenou i následnou péčí jsme velmi spokojeni a oceňujeme také osobní přístup při jednáních. Kvalita provedené práce předčila naše očekávání. "
LRB s.r.o.
květen 2016
"Firma MELOUNOVÁ s.r.o. provádí práce podle našeho zadání a v dohodnutém termínu. S kvalitou prováděných prací jsme spokojeni..."
MORÁVKA CENTRUM, a.s.
květen 2016
"Firma MELOUNOVÁ, s.r.o., má odpovědný přístup ke svěřenecké práci a je pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem..."
Statutární město Brno
květen 2016
"Firma MELOUNOVÁ s.r.o. provádí práce podle našeho zadání a v dohodnutém termínu. S kvalitou prováděných prací jsme spokojeni..."
ZEMAKO s.r.o.
"Soukromá podnikatelka Vladimíra Melounová má vysoce profesionální přístup ke svým zakázkám a je pro nás zodpovědným partnerem."
SYB s.r.o.
květen 2016
"Firma MELOUNOVÁ s.r.o. provádí práce podle našeho zadání a v dohodnutém termínu. S kvalitou prováděných prací jsme spokojeni..."
Společenství vlastníků bytů Jírovcova 2, 4, 6
"Firma zde prokázala svou vysokou odbornost v oblasti dendrologie. Práce byly provedeny a předány ve smluveném termínu včas..."
Lubomír Budil
"...dovoluji si dodatečně poděkovat za perfektní provedení zakázky, kterou jsem si u Vaši firmy objednal..."
Manželé Prokopovi
srpen 2015
"...Chtěli bychom Vám i všem vašim spolupracovníkům poděkovat za mimořádně dobře odvedenou práci, vstřícný přístup..."
Město Telč
10.5.2011 - 31.10.2014
"Spolupráce s firmou Vladimíra Melounová představovala odvedení kvalitní práce, dodržení termínu realizace a pohotovost při řešení potřeby aktálního zásahu..."
ENERGZET, a.s.
březen 2014
"S prací firmy MELOUNOVÁ, s.r.o. jsme spokojeni. Zadané práce firma provádí přesně podle zadání a termín realizace je dodržen."
Společenství vlastníků Jírovcova 2,4,6
únor 2014
"Firma prokázala svou vysokou odbornost v oblasti dendrologie. Práce byly provedeny a předány ve smluveném termínu včas a kompletně, svého úkolu se firma zhostila profesionálním způsobem a k naší plné spokojenosti."
STAEG Facility, spol. s.r.o.
březen 2013
"Firma MELOUNOVÁ, s.r.o., má odpovědný přístup ke svěřenecké práci a je pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem."
Česká republika - Ministerstvo obrany
srpen - září 2012
"Firma MELOUNOVÁ, s.r.o., zajišťovala redukční, zdravotní a bezpečnostní řezy stromů stromolezeckou technikou, kácení stromů, pořez a odstranění keřů a náletů včetně sečení..."
Česká republika - Ministerstvo obrany
rok 2012
"S kvalitou prací firmy Vladimíry Melounové, jsme spokojeni. Zadané práce firma prováděla podle zadání a termín realizace byl dodržen."
Lubomír Budil "Dovoluji si dodatečně Vám poděkovat za perfektní provedení zakázky, kterou jsem si u Vaší firmy objednal..."
ZEMAKO, s.r.o.
dlouhodobá údržba
"Práce dle projektové dokumentace jsou prováděny řádně v termínu, kvalitně a v požadovaném rozsahu. Při realizačních pracích firma postupuje citlivě k okolní stávající vegetaci."
Soukromá zahrada
2008 - 2012
"Rekonstrukce a dlouhodobá údržba zahrady v Brně."
Město Telč
duben - říjen 2011
"Obnova parku na Oldřichově náměstí v Telči."
ENERGZET, a.s.
od roku 2010
"Sečení trávy s výhrabem včetně likvidace odpadu v celkové ploše 17 230m2"
Veřejná zeleň města Brna
červenec 2009
"Celoroční údržba Wilsonova lesa - spolupráce s firmou Vladimíra Melounová představovala odvedení výborné kvality práce, dodržení termínů realizace a pohotovost při řešení potřeby akutního zásahu... "
Bohuslava Rampulová - soukromá zahrada
červenec 2008
"Milá paní Melounová, chci Vám a Vašim spolupracovníkům poděkovat za péči o naši okrasnou zahradu, kterou jste v říjnu navrhli a začátkem listopadu udělali... "
Šárka Ocelková - soukromá zahrada
duben 2008
"Vážená paní Melounová,ráda bych Vám a Vašim pracovníkům poděkovala za výborně provedenou renovaci naši zahrady... "
Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé
leden 2008
"Firma Vladimíra Melounová prováděla v roce 2007 rozsáhlou údržbu vzrostlých stromů v Hamzově parku a arboretu HL Košumberk..."
Správa státního zámku ve Vranově nad Dyjí
říjen 2007
"V říjnu 2007 provedla dodavatelská firma Vladimíra Melounová - Údržba zeleně Brno na středověké zřícenině Nový Hrádek u Lukova, kterou spravujeme, rozsáhlé kácení náletových dřevin. Konstatujeme, že se svého úkolu zhostila profesionálním způsobem a k naší plné spokojenosti. "
Veřejná zeleň města Brna
srpen 2006
"Tyto práce provádí firma od druhé poloviny roku 2002 k naší plné spokojenosti. ... S prací firmy paní Melounové jsme velmi spokojeni, práce jsou prováděny a předávány v dohodnutých termínech."
IPB REAL, a.s.
červenec 2006
"Po celou dobu jsme oceňovali Vaši profesionalitu, vstřícný přístup i kvalitu prováděných prací a Vaši firmu tedy můžeme doporučit."
Úřad městské části Brno - Nový Lískovec
červen 2006
"Zvláště oceňujeme, že v dobré kvalitě zvládla zimní údržbu chodníků a to i přes velmi nepříznivé povětrnostní podmínky, které v zimním období 2005/2006 důkladně prověřili schopnosti firmy a jejich pracovníků."
Společenství vlastníků jednotek, Bulharská 22-24
březen 2006
"Byli jsme spokojení s prací Vašich zaměstnanců. Vyhověli našim požadavkúm a místo práce uvedli do původního stavu."
Zetor a.s.
březen 2006
"Kácení 3ks vzrostlých topolů ve ztížených podmínkách ... provedl stromolezec za 1,5 dne bez jakýchkoliv škod na majetku či zdraví k naprosté spokojenosti objednavatele."
Dagmar Maiolatesi, Švýcarsko
březen 2006
"Tímto dopisem jsem Vám chtěla poděkovati nejen za vysoce profesionální práci, ale také za vynikající kontakt lidský."
Mateřská škola, Fanderlíkova 9a
listopad 2005
"Pracovníci Vaší firmy ostříhali keře a prořezali koruny vzrostlých stromů s takovou profesionalitou, s jakou se setkáváme jen vzácně."
Společenství vlastníků JD Mučednická 33, 35
říjen 2005
"... děkuji za rychlé, kvalitní a profesionální provedení objednaných prací... Nezanedbatelná pro nás rovněž byla příznivá a vstřícná cena za provedené služby."
Domov důchodců, Blansko
říjen 2005
"S prací Vaší firmy jsem byla velmi spokojená a v případě potřeby se těším na další spolupráci..."
Kontrakt S, s.r.o., Brno
červenec 2005
"Veškeré práce jsou prováděny k naší plné spokojenosti. Velmi rádi budeme využívat jejich služeb i v budoucnu."
Společenství vlastníků Jírovcova 2,4,6
duben 2005
"Tímto dopisem vyjadřujeme velmi pozitivní hodnocení za odborné a operativní provedení prací."
Dana Kroupová, Brno
rok 2005
"...děkuji za profesionální provedení objednaných prací. Zejména oceňuji dodržení sjednaného termínu a ceny..."
Lunaria spol. s r.o., Brno
březen 2004
"Musíme konstatovat, že tato společnost odvedla svoji práci výborně, cena naprosto odpovídala kvalitě a hlavně, co bylo pro nás nejvíce důležité, práce byla provedena okamžitě, ještě týž den, kdy jsme zakázku zadali."
Ing.Luboš Martinek, Střední 19 Brno
rok 2004
"Výměna starého dosluhujícího porostu novou výsadbou Thuje Malonyana byla provedena v krátké době a přesně ve smyslu naší objednávky."
ÚMČ Brno - Žabovřesky
říjen 2003
"K práci této firmy, nebyly nikdy vzneseny žádné připomínky."
Veřejná zeleň města Brna, p.o.
říjen 2003
"S prací firmy paní Melounové jsme spokojeni, práce jsou prováděny a předávány v dohodnutých termínech."
Vlasta Baránková, ak. malířka, L.Podéště 29, Brno
duben 2003
"Málokdy se člověk setká s takovým spojením řemeslné profesionality a estetického cítění na tak málo metrech čtverečních..."
Hana Chládková, Krasová 31, Brno "Děkuji za velmi hezky udělanou jarní údržbu moji okrasné zahrady... Velmi by mi pomohlo, kdybyste se o moji zahradu starali i v průběhu celého roku."
Ing. Václav Varvažovský, Hoppova 18, Brno
listopad 2002
"Dovolte, abych znovu zdůraznil, že práce na naší zahradě byly provedeny mimořádně citlivě, kvalitně a rychle."
ŽS BRNO, a.s.
listopad 2002
"Vykonaná práce je velmi profesionální a na vysoké odborné úrovni. Jsme se zahradnickými pracemi poskytovanými touto firmou velmi spokojeni a doporučujeme využití jejich služeb."
ÚMČ Brno - Komín
říjen 2002
"Prořezávka vzrostlých topolů z plošiny a pokos ruderálních ploch byly provedeny kvalitně a v požadovaném termínu. S provedenými pracemi jsme byli plně spokojeni."
Šimek 96, s.r.o.
rok 2002
"Kvalita prací, dodržování technologické kázně založené na odborné kvalifikaci pracovníků, potvrzuje oprávněnost řadit tuto firmy k uznávaným dodavatelům typu obdobných staveb. Veškeré práce byly provedeny v rozsahu navržených úprav projektové dokumentace."
Přemysl Veselý, s.r.o.
rok 2002
"Práce byly předány bez vad a nedodělků a v požadovaném termínu ve vysoké kvalitě. Práce byly provedeny v krátkém termínu k plné spokojenosti zadavatele. Soukromá podnikatelka, paní Vladimíra Melounová má odpovědný přístup ke svěřené práci a byla pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem."
AD TECHNOLOGY, a.s.
rok 2002
"Veškeré práce byly provedeny v rozsahu navržených úprav bez vad a nedodělků a v požadovaném termínu ve vysoké kvalitě. Soukromá podnikatelka, paní Vladimíra Melounová má odpovědný přístup ke svěřené práci a byla pro nás dobrým a spolehlivým smluvním partnerem."
Mateřská škola Kachlíkova 21, Brno
květen 2002
"S prováděním prací jsem spokojena, nezanedbatelná je pro nás i příznivá cena poskytovaných služeb."
Veřejná zeleň města Brna, p.o.
leden 2002
"S odvedenou prací jsme spokojeni. Všechny požadované práce jsou prováděny kvalitně a v řádném termínu."
Mateřská škola nám. Svornosti 8, Brno
říjen 2001
"Jakékoliv zakázky z naší strany byly vždy řešeny velmi pružně, kvalitně, zodpovědně a za slušné ceny. Pracovníci byli maximálně vstřícní, ochotní a kvalitní v provedení práce."