Údržba zeleně v interiérech

Péči o zeleň provádíme celoročně, staráme se o zálivku, hnojení i ošetřování rostlin. Pochopitelně používáme tu nejvhodnější technologii pro výsadbu za využití esteticky působících substrátů a samozřejmě i květináčů. Vždy používáme kvalitní květináče různých velikostí a designu dle potřeb zvolených rostlin a preferencí vkusu.

Údržba zeleně v interiéru je naší doménou a zahrnuje starost o všechny rostliny v prostorách klienta. Výsadba interiérové zelně, kterou nám svěříte, je rychlá a bezproblémová. Součástí našich služeb je i poradenství pro péči o rostliny. Běžnou praxí je i kontrola zdravotního stavu interiérových rostlin. Nejčastější náplní naší práce je údržba zeleně v komerčních prostorech a péče o květiny v kancelářích. Zelené rostliny produkují kyslík a ještě k tomu plní i další hygienické funkce. Příznivě ovlivňují vlhkost vzduchu v místech, kde jsou pěstovány. K tomu ještě snižují množství prachu v ovzduší a tlumí hluk. Díky nim je každý prostor mnohem útulnější a pro oko příjemnější. Zvláště pak v kancelářích působí velmi pozitivně v rámci tvorby pracovního prostředí.

Výsadba květináčů pro exteriér

Další vyhledávanou službou, kterou nabízíme svým klientům, je návrh vhodné rostlinné skladby dle klimatických podmínek, kterým budou vystaveny. Dokážeme vám zkušeně poradit, jaké rostliny se nejlépe hodí do stínu a jaká naopak na výsluní. Přičemž vždy zohledňujeme účel budoucí výsadby zeleně a podle toho rozhodujeme, zda půjde například o okrasné kvetoucí rostliny nebo třeba bylinky. Samozřejmostí je dodání do domu zákazníka a následná výsadba zeleně na zvoleném místě.

Kontaktujte nás