Zakládání zahrad a údržba rodinných zahrad a veřejné zeleně

Naše firma provádí zakládání zahrad na klíč. Provádíme také kompletní realizace soukromých zahrad, firemních areálů, školních zahrad, parků i další veřejné zeleně. Můžeme vám poskytnout naprosto komplexní služby. Lze si u nás objednat navržení zahrady či jiného prostoru se zelení. Zahradu Vám následně podle tohoto či vámi dodaného projektu vytvoříme.

O vaši zahradu se můžeme pravidelně starat

Pochopitelně vám můžeme nabídnout i následnou pravidelnou údržbu zahrady. Ta spočívá v sekání trávníků, prostřihávání keřů či prořezu stromů, a to i ve velkých výškách. Případně provedeme jakékoliv další potřebné práce přispívající k neustále dokonalému vzhledu vaší zahrady.

Všechny úpravy konzultujeme se zadavatelem a chceme dosáhnout jeho maximální spokojenosti

Náležitosti jednotlivých zakázek řádně předem dohodneme, případně během realizace, je-li potřeba, konzultujeme se zákazníkem tak, aby dílo splňovalo veškeré požadavky projektu a zadavatele.

Výčet prováděných prací:

Naším hlavním cílem je, aby dané dílo bylo kvalitně provedené a stalo se tak pro zadavatele místem pro relaxaci a odpočinek. Při pobytu na pěkné zahradě by tak majitelé či případní návštěvníci měli cítit pohodovou atmosféru a načerpat potřebnou energii pro další činnosti.

Kontaktujte nás